Hasan Can’ın partide tanıştığı kız kim, adı ne? Kızın Instagram hesabı

Hasan Can Kaya, İstanbul’da özel bir üniversitenin mezuniyet partisinde 23 yaşındaki genç bir kızla tanıştı. Beraber Kaya’nın Levent’teki evine giden ikili, gecenin ilerleyen saatlerine kadar vakit geçirdi. Genç kız, daha sonra evden çıkmak isteyince iddialara göre Kaya buna engel oldu. Hasan Can Kaya’nın partide tanıştığı kız, arkadaşlarına canlı konum göndererek, “Evden çıkmama izin vermiyor. Beni kurtarın” diye mesaj attı. Peki Hasan Can Kaya’nın partide tanıştığı kız kim, ismi ne? İşte Hasan Can’ın alıkoyduğu kızın Instagram hesabı…

HASAN CAN’IN ALIKOYDUĞU KIZIN INSTAGRAM HESABI

Hasan Can’ın alıkoyduğu kızın Instagram hesabı bilinmiyor. 

HASAN CAN KAYA’NIN PARTİDE TANIŞTIĞI KIZIN İSMİ NE?

Hasan Can Kaya, geçtiğimiz hafta özel bir üniversitenin mezuniyet töreninde Nazlıcan A. ile tanıştı.

Beraber sohbet eden Hasan Can Kaya ile Nazlıcan A., daha sonra Levent’te ünlü komedyenin evine gitti. İçeride sohbet etmeye başlayan ikili iddialara göre alkol aldı. 

“EVDEN ÇIKMASINA İZİN VERMEDİ” İDDİASI 

İddialara göre Kaya, Nazlıcan A. ile yakınlaşmaya çalıştı. Genç kız ise evden çıkmak istedi. Kaya, buna izin vermeyerek Nazlıcan A.’yı zorla alıkoydu. 

Daha sonra cep telefonundaki mesajlaşma uygulaması üzerinden arkadaşına canlı konum atan Nazlıcan A., “Bana madde verdiler, nerede olduğumu bilmiyorum. Evden çıkmama izin vermiyor” diye mesaj yazdı. 

POLİS KURTARDI

Mesajların ardından arkadaşı polis ekiplerine ihbarda bulundu. Canlı konumdan genç kızın yerini tespit eden Beşiktaş polisi, gece saatlerinde Kaya’nın adresine geldi. Nazlıcan A.’yı evden kurtaran ekipler, genç kızın şikayeti üzerine Kaya’yı da emniyete götürdü. 

YAKINLAŞMAK İSTEDİ

Emniyette ifadesi alınan genç kız, özel bir üniversitenin mezuniyet partisinde Hasan Can Kaya ile tanıştığını, daha sonra birlikte evine gittiklerini, burada bir süre alkol alıp sohbet ettiklerini, sohbet esnasında Kaya’nın kendisiyle yakınlaşmak istediğini, kendisinin ise reddedince evde çıkmak istediğini söyledi.

Kaya’nın kendisinin evden çıkmasına izin vermediğini anlatan genç kız, bunun üzerine arkadaşına canlı konum ve mesaj atarak polise ihbarda bulunmasını istediğini söyledi. Ancak Nazlıcan A. emniyette, kendisini alıkoyan Kaya’dan şikayetçi olmadığını belirtti.

GENÇ KIZ ŞİKAYETÇİ OLMAYINCA KAYA SERBEST KALDI

Bunun üzerine polis ekipleri genç kıza, olay yasal hakları hakkında bilgi vererek yaşanan olayı ve genç kızın ifadesine savcılığa aktardı.

Savcılık ise tutanak tutulması sonrasında emniyette bulunan Hasan Can Kaya’nın serbest bırakılmasını talimatını verdi. Emniyette ifadesi alınan Kaya ise suçlamaları reddederek iddia edilenlerin yaşanmadığını ve Nazlıcan A. evde bulunduğu esnada evde başka kadınların da olduğunu iddia etti. Tutanak tutulması sonrasında Hasan Can Kaya serbest bırakıldı.

KAYA’DAN İDDİALARA CEVAP

Kendisine itibar suikastı yapıldığını öne süren Kaya ise X hesabından şu açıklamayı yaptı;

KAYNAK: İHA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir