Fenerbahçe’nin yeni keşfi! Portekiz basını duyurdu!

Fenerbahçe, Moreirense’nin 23 yaşındaki merkez orta saha oyuncusu Gonçalo Franco’yu radarına aldı.

O Jogo’da yer alan habere göre; Benfica ve Braga’nın da radarında olan Portekizli yıldız için Fenerbahçe, Moreirense’nin kapısnı çalacak. Sezonun son bölümünde performansını artıran Franco’nun da büyük bir transfer hedeflediği ve Fenerbahçe’den gelecek teklif sonrası Moreirense’de kalmayacağı belirtildi.

Feerbahçe’nin Portekizli orta saha oyuncusu için 2 milyon euro maaş düşündüğü ve bunun da Franco için baştan çıkarıcı olduğu kaydedildi.

HAFTANIN 11’İNİN MÜDAVİMİ

Moreirense’nin Portekiz 1. Ligi’ne yükselmesinde önemli bir rolü olan Franco, üst ligde de iyi performanslarına devam etti. Portekiz’de haftanın en iyi 11’ine birkaç kez seçilen orta saha oyuncusu, bu performansıyla Benfica ve Braga’nın da radarına girmişti.

BENFICA, NEVES’İN YERİNE DÜŞÜNÜYOR

Bu yaz astronomik bir bedelle transfer yapması beklenen 19 yaşındaki Joao Neves’in yerine Benfica’nın öncelikli olarak Franco’yu düşündüğü bilgisine de yer verildi.

Moreirense’nin bu sezon ligin üst sıralarında yer almasında önemli bir rolü olan Franco, bu sezon oynadığı 29 maçta 4 asist yaptı.

Moreirense’nin bu sezon ligin üst sıralarında yer almasında önemli bir rolü olan Franco, bu sezon oynadığı 29 maçta 4 asist yaptı.

İŞTE PORTEKİZ BASININDA YER ALAN O HABER

KAYNAK: FOTOMAÇ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir